Ana Sayfa Satılıklar Kiralıklar Hakkımızda Tanımlamalar Şehir Tanıtımı İletişim  

 

 

Emlak Arama
Şehir :
Semt :
Durum :
Türü :
M.Kare :
 
Fiyat :
 
 
Referans Kodu
Referans Kodu :
 
E-Posta Listesi
Yeniliklerden haberdar olmak için E-Posta listemize kayıt olabilirsiniz.
İsim Soyad :
E-Posta :
 
En Uygun Satılıklar
İstanbul / Kağıthane
Daire (binada) / Satılık
500,000 TL
En Uygun Kiralıklar
Döviz Bilgileri
T.C.M.B Alış Satış
 EUR 4.972 4.9809
 USD 4.0758 4.0832
 GBP 5.6758 5.7054
Hava Durumu
 
ISTANBUL
 
ISTANBUL
Fiabci

FIABCI Emlak sektörü ile ilgisi olan bütün profesyonellere açık olan dünya çapında bir ağdır.
Şu anda 56 ülkede faaliyet gösteren bölümleri, 4200 kişisel üyesi ve 117 ulusal dernek üyesi bulunmaktadır ve size bir milyon üzerinde potansiyel kontak sunmaktadır.
Bütün emlak disiplinleri FIABCI'da temsil edilmektedir ve dünya çapında yüksek kaliteli emlak anlaşmaları yapma olanağı sunmaktadır.

www.fiabci.com

Cerean

Uluslararası Gayri Menkul Piyasalarına açılan bilgi yolu;
 CEREAN (Central European Real Estate Associations Network) Orta Avrupa Gayri Menkul Birlikleri Ağı bir sivil kuruluştur, devletsel değidir, kar amaçlı kurulmamıştır ve üye ülkelerde ahlaki ve profesyonel Gayri Menkul Pazarlarının oluşturulmasını hedef edinmiştir.
CEREAN Uluslararası ve Avrupa Gayri Menkul Organizasyonları ile çok yakın temas içindedir ve Gayri Menkul konusunda Porfesyonel Operasyonlar için Avrupa Genel platformu kurmak için çalışır. 

www.cerean.com 

Umum Emlak

Emlak Komisyoncuları Odası, esnaf ve sanatkarlar odasına bağlı olarak kurulan; bu emlak komisyoncu odaları şirket olmayıp şahıs firması olarak faaliyet gösteren emlak komisyoncularımızı içinde barındıran emlak meslek odalarıdır. Emlak komisyoncularında bulundurulması gereken emlak komisyonculuk fiyat listelerini ve emlak firmasında bulunması gerekli bütün sözleşmeleri buralardan tedarik edebiliriz.

Ensar Emlak

Emlakçı taşınmaza ilişkin sözleşmenin taraflarından birini bulma(mevcut müşteri portföyü.gazete ilanı tabela asmak internette yayınlamak) ,taşınmazı göstermek,nitelikleri hakkında bilgi vermek,tarafları aydınlatmak suretiyle aktin yapılmasına hazırlamakla yükümlü lüğü olan kişidir,yaptığı işte emlakçılıktır.

www.ensaremlak.com.tr

Bilirkişi Eksperi

Dernek, Cumhuriyet Savcılıklarında, Adli ve İdari Yargı Kurumlarında ve İhtiyaç duyulan diğer kamu ve özel kurumlar ile sivil toplum kuruluşlarında bilirkişi olarak görev yapan kişi ve kuruluşlara destek vermek, aralarında bilgi alışverişini sağlamak, eğitimlerine katkıda bulunmak, aralarında yardımlaşmayı sağlamak ve bilirkişilik kurumunun gelişimine katkıda bulunmak amacı ile kurulmuştur.

Emrullah DEMİRCİ 2008 YILI İTİBARİYLE EMLAK DEĞERTESPİT BİLİRKİŞİ EKSPERİDİR.

www.bilirkisiler.org.tr

ENSAR EMLAK GAYRİMENKUL DANIŞMANLIGI
Adres : Taşkent Sok. No:2/B Emniyet Evleri 4 Levent - İst
Telefon : 0212 283 43 64 Faks : 0212 283 19 96 E-Posta : ensar@ensaremlak.com.tr
  235656 Kaynaklar